1

Menu

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

24 stycznia 2019r. IZ


Lp.

Nazwa konkursu

Ranga

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia, klasa, drużyna

1.

XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Szydłowie

powiatowy

I

 

wyróżnienie

Kluf Joanna kl. IIIaG

 

Dryżek Aniela i Pirek Celina oddział przedszkolny a

2.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

wojewódzki

udział w etapie rejonowym

Marczak Patrycja kl. IIIaG, Malicki Wiktor kl. IIIbG

Plich Mateusz kl. VIII

3.

100 – lecie Praw Kobiet w Polsce

gminny

III

Mazerant Zuzanna kl. IIIbG

4.

Konkurs Literacki i Plastyczny o Tematyce Profilaktycznej

gminny (konkurs plastyczny)

kl. I-III

I

 

 

 

Szafnicka Alicja kl. Ib

 

 

 

kl. IV-VI

II

Plich Kinga kl. VIa

kl. VII-VIII

 

I

II

Sobutkowska Martyna kl. VIIb

Skupień Maria kl. VIIa

kl. III gim.

 

I

II

Łuczyńska Natalia kl. IIIaG

Cieślak Paulina kl. IIIbG

gminny (konkurs literacki)

kl. IV-VI

 

 

I

II

wyróżnienie

 

 

Stańczak Julia kl. VIa

Mazerant Marcelina kl. Va

Białas Natalia kl. Vb

 

kl. VII-VIII

 

II

wyróżnienie

Adamczyk Michalina kl. VIII

Motyl Natalia kl. VIIa

kl. III gim.

I

II

Malicka Angelika kl. IIIaG

Mazerant Zuzanna kl. IIIbG

5.

Zawody w Szachach Drużynowych

powiatowe

III (drużyna)

 

 

IV (drużyna)

Adamczyk Michalina, Wesołowski Kacper kl. VIII, Podlecki Marcel kl. IIIaG

 

Staszek Aleksandra, Kowalski Antoni kl. VIa, Białas Artur , Siedlecki Dawid kl. Vb

6.

Konkurs literacki „Życzenia dla Polski”

szkolny kategoria kl. IV-VI

 

I

II

III

 

Mazerant Marcelina kl. Va

Fajkowska Patrycja kl. Vb

Plich Kinga kl. VIa, Harlejczyk Kamil kl. VIb

 

kategoria kl. VII-VIII i gimnazjum

I

 

II

III

Galicki Mateusz kl. VIb, Galicki Kacper kl. IIIaG

Skupień Maria kl. VIIa

Marczak Patrycja kl. IIIaG

7.

I Rzut Ligi Zrzeszenia LZS

wojewódzki

I

 

Gomula Wiktora kl. VIII – pchniecie kulą

Kamińska Oliwa kl. VIa – bieg na 600 m

II

 

 

Matyja Wiktoria kl. VIa – skok w dal

Matyjaszczyk Kacper kl. VIII – skok w dal

Wesołowski Kacper kl. VIII – pchnięcie kulą

III

Kordowiak Kacper kl. Va – rzut piłeczką palant.

Świerczek Natalia kl. IIIaG – bieg na 100 m

Cieślak Paulina kl. IIIbG – bieg na 300 m

 


Komentarze ()