Klasa IIIb na wycieczce
Klasa IIIb na wycieczce
Klasa III B spędziła niezapomniane dwa dni na wycieczce! Uczniowie zwiedzili Wrocław, Zamek Książ oraz Palmiarnię.
Klasa III B spędziła niezapomniane dwa dni na wycieczce! Uczniowie zwiedzili Wrocław, Zamek Książ oraz Palmiarnię.
Klasa III A odbyła wyjątkową wycieczkę, która była doskonałym połączeniem edukacji historycznej i interaktywnej zabawy.
Uczniowie klas trzecich i drugich w ramach przypomnienia wzięli udział w zajęciach programu „Ratujemy i Uczymy Ratować". Podczas szkolenia doskonalili umiejętności udzielania pierwszej pomocy, poznawali zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia oraz ćwiczyli resuscytację krążeniowo-oddechową. To cenna lekcja...
10 czerwca uczniowie klas I- III wraz z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniu z autorką Elżbietą Stępień. Twórczość pisarki to pełne ciepła, empatii i zrozumienia historie, które poruszają serca najmłodszych czytelników. Najbardziej znane tytuły to : ,, Opowieści małej gwiazdeczki ‘’, ,, Wszystko się może zdarzyć...
W trosce o zdrowie i życie mieszkańców obszarów wiejskich Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) cyklicznie organizuje konkursy dla dzieci i młodzieży, popularyzujące zasady bezpiecznej pracy i zabawy na terenie gospodarstwa rolnego.
W naszej szkole odbył się VI Szkolny Konkurs Frazeologiczny, w którym uczestniczyło 50 uczniów z klas IV–VII.
Uczniowie koła naukowego „Sowa z Kokardą” odnieśli ogromny sukces w X edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Być jak Ignacy”, organizowanego przez Fundację ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza i objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Uczniowie klas I–III uczestniczyli w szkoleniu w ramach programu edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować".
Dzień Rodziny w naszej szkole był pełen uśmiechu i wspólnej zabawy!
W oddziałach przedszkolnych odbyło się wyjątkowe święto – Dzień Mamy i Taty.