Bal Ósmoklasisty 2026
W piątek, 12 czerwca, nasi ósmoklasiści świętowali zakończenie ważnego etapu swojej edukacyjnej drogi. Eleganckie stroje, pięknie zatańczony polonez i wspaniała atmosfera sprawiły, że był to wyjątkowy wieczór. Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Pawlak za przygotowanie tradycyjnego poloneza, a Rodzicom za organizację balu. Kolejny raz nasi absolwenci udowodnili, że potrafią świetnie się bawić i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Ten wyjątkowy wieczór na zawsze pozostanie częścią historii naszej szkoły i pięknym wspomnieniem młodzieńczych lat.

