Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to wspólna sprawa!
Uczniowie klas starszych uczestniczyli w spotkaniu z panią Dagmarą Rykaczewską, pracownikiem WORD w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas wykładu uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa pieszych, rowerzystów i pasażerów w ruchu drogowym. Omówione zostały również konsekwencje nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz znaczenie odpowiedzialnych zachowań na drodze. Serdecznie dziękujemy Pani Dagmarze Rykaczewskiej za cenne wskazówki i wartościową lekcję, która z pewnością przyczyni się do zwiększenia świadomości i bezpieczeństwa naszych uczniów.

