Klasa IIIa na wycieczce
Klasa III A odbyła wyjątkową wycieczkę, która była doskonałym połączeniem edukacji historycznej i interaktywnej zabawy. Uczniowie odwiedzili Gniezno – pierwszą stolicę Polski , zwiedzili Wzgórze Lecha oraz przypomnieli sobie legendę o Lechu, Czechu i Rusie . W Biskupinie poznali życie pierwszych osadników na ziemiach polskich, a także uczestniczyli w ciekawych warsztatach, podczas których wykonywali ozdoby z drutu. Wyjazd był pięknym zwieńczeniem pierwszego etapu edukacji i okazją do wspólnego odkrywania historii naszego kraju.
Dziękujemy opiekunkom wycieczki – pani Katarzynie Stawickiej i pani Marzenie Pawlik

