Klasa IIIb na wycieczce
Klasa III B spędziła niezapomniane dwa dni na wycieczce! Uczniowie zwiedzili Wrocław, Zamek Książ oraz Palmiarnię. Wspólne nocowanie dostarczyło wielu emocji i pięknych wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci. To wyjątkowe zakończenie pierwszego etapu edukacji . Już po wakacjach nasi trzecioklasiści rozpoczną nową przygodę w klasie IV! Serdecznie dziękujemy opiekunom wycieczki – pani Ewelinie Drobik i pani Lidii Albin a troskę, zaangażowanie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery podczas tego wyjazdu.

