Wielki sukces naszej uczennicy!
Z ogromną radością i dumą składamy serdeczne gratulacje Alicji Kaczmarek za zdobycie II miejsca w konkursie plastycznym „Chronimy skarby naszych lasów”! Konkurs został zorganizowany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Łodzi we współpracy z nadleśnictwami: Bełchatów, Kolumna, Radomsko i Piotrków. Jego celem było promowanie ochrony przyrody, bioróżnorodności oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Alicjo, serdecznie gratulujemy talentu, kreatywności i zaangażowania. Życzymy kolejnych sukcesów artystycznych oraz nieustającej pasji do odkrywania i chronienia piękna otaczającej nas przyrody!
Brawo!

