Zakończenie roku szkolnego z Bogiem
Dziś społeczność naszej szkoły uczestniczyła we Mszy Świętej dziękczynnej na zakończenie roku szkolnego. Była to okazja do podziękowania za minione miesiące nauki, pracy, sukcesów i wspólnie spędzonego czasu oraz do powierzenia rozpoczynających się wakacji Bożej opiece. Podczas homilii Ksiądz Proboszcz pogratulował wszystkim uczniom osiągnięć i wytrwałości w mijającym roku szkolnym. Skierował również słowa podziękowania do nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców za ich codzienny trud i zaangażowanie. Na zakończenie życzył wszystkim bezpiecznego, radosnego i udanego wypoczynku oraz wielu pięknych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Niech czas wakacji będzie okazją do odpoczynku, nabrania sił i odkrywania piękna świata, zawsze z Bogiem w sercu.
Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

