1

Menu

Bal choinkowy w Gomulinie

01 lutego 2016r. MM

Zabawa choinkowa na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. 30. stycznia 2016 roku  na ten niezwykły bal licznie przybyli uczniowie i rodzice. Impreza rozpoczęła się o 12.00 i trwała do 20.00. W tym czasie dzieci z oddziałów przedszkolnych, następnie uczniowie kl. I-III
i IV-VI, w trzech grupach wiekowych, tańczyli przy dźwiękach dyskotekowej muzyki granej przez DJ Piotra i Janka. Podczas balu dzieci wspaniale  prezentowały się w barwnych strojach karnawałowych. Na parkiecie, w rytmie disco, wirowały wróżki, królewny, spiderman, kowboje, Zorro, piraci i inne barwne postacie z bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców uczniowie mogli pobawić się ze szkolnymi kompanami. W czasie imprezy odbyło się szereg konkursów, pokazów cyrkowych umiejętności, które dla najmłodszych przygotowali i poprowadzili wspaniali wodzireje: Ewa i Sylwester Wiśniewscy. Dla grupy uczniów kl. IV-VI zajęcia konkursowe zorganizowała Pani Joanna Sobutkowska, która była też autorką pięknych dekoracji zdobiących salę szkolnego balu. Cała oprawa plastyczna, w kolorach bieli i błękitu, wprowadziła wszystkich w wyjątkowy, magiczny klimat zachęcający do karnawałowych szaleństw, bo „..czas po temu…” Nagrody zakupione z funduszu Rady Rodziców oraz podarowane przez P. Sylwię Malicką (srebrna biżuteria) wykorzystano jako konkursowe upominki.

Zabawę zorganizowała i w znacznej części sfinansowała Rada Rodziców. Sponsorem  był również Market Kaufland w Piotrkowie Tryb., który przekazał placówce bony upominkowe o wartości  1500 zł. Część z nich wykorzystano na zakup soków i cukierków dla wszystkich dzieci biorących udział w tej karnawałowej imprezie. Kolejnym darczyńcą był P. Józef Strąkowski właściciel piekarni w Kamocinku, który dofinansował koszty słodkiego pieczywa. Rodzice dla swoich pociech przygotowali kawiarenki, gdzie czekał poczęstunek. Jak co roku przyjechał  Święty Mikołaj  z workami pełnymi prezentów,  by obdarować wszystkie dzieci paczkami słodyczy.
Komentarze ()