1

Menu

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

18 grudnia 2018r. IZ

        Boże Narodzenie to wyjątkowy, magiczny czas, a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób, potęguje ten klimat. Świąteczne przygotowania w naszej szkole zawsze tworzą niepowtarzalną atmosferę.

        W tym roku 11-12 grudnia odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Wszyscy włożyli wiele serca i pracy w przygotowania, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, która wszystkim się udzieliła.

Pomysły wykonania kartek świątecznych, stroików, wdzięcznie wyglądających choinek i przeróżnych ozdób choinkowych przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

         Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne upominki, wypić gorącą, pachnącą piernikami kawę lub herbatę oraz skosztować pysznych wypieków wykonanych przez dzieci, rodziców i babcie uczniów naszej szkoły.

Całą imprezę uświetnił profesjonalny występ Orkiestry Gomulin, która zagrała świąteczne kolędy.

          W imieniu Rady Rodziców, uczniów i pracowników pragniemy serdecznie podziękować wszystkim  zaangażowanym w przygotowanie ozdób, słodkości oraz pracę podczas świątecznego kiermaszu.

        Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu wielokrotnie podkreślając , że robią to ze szczerych chęci i pomocy szkole. Dzięki Waszej wspaniałej pracy kiermasz przygotowany był perfekcyjnie. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Pani Marzeny Lasoty –  pomysłodawczyni kiermaszu.

Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie.

 Dochód wyniósł 5014 złotych i 60 groszy.

Zgodnie z życzeniem uczniów zostaną zakupione mikroporty.

                         Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Państwu przez cały następny rok.

        Życzymy, aby był to rok szczęśliwy i obfity w osobiste doznania, spełnił marzenia oraz by przyniósł wiele satysfakcji z dokonań Państwa dzieci.

 

 Z wyrazami szacunku

Iwona Zapała - dyrektor szkoły  

Joanna Pirek - przewodnicząca Rady Rodziców


 


Komentarze ()