1

Menu

Majówka z rodziną!

30 kwietnia 2020r. IZ

Majówka to czas, na który czekamy cały rok. Nie warto tracić go na bezczynne leżenie na kanapie i przerzucanie programów w telewizji! 

Możliwości podróżowania w długi weekend majowy i spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół, ze względu na pandemię koronawirusa, są ograniczone. Ale to świetna okazja do odpoczynku w rodzinnym gronie, kiedy po prostu możemy cieszyć się swoją obecnością i spędzać czas razem.

 

Podczas pracy i nauki zdalnej przez ostatnie tygodnie spędzaliśmy dużo czasu przed komputerem, dlatego wskazane jest oderwanie się od niego. Posłuży temu wykorzystanie zabaw „z naszego dzieciństwa”, kiedy korzystanie z multimediów nie było tak popularne.

 

Czy pamiętacie jeszcze grę „w chłopka”, „państwa-miasta”, „zośkę”, „w podkowy”? Może zatem warto poszperać w pamięci i zapoznać nasze pociechy z zabawami z przeszłości.

 

Dla ułatwienia w linku poniżej przedstawiam kilka propozycji, jak spędzić wspólnie ten wolny czas.

 

Gry i zabawy na majówkę

100 pomysłów na zabawy z dzieckiem

 

Zapraszam do podzielenia się ze mną Waszą aktywnością i wysłanie mi zdjęć ze wspólnie spędzonego weekendu majowego, które chętnie umieszczę na stronie internetowej szkoły. Życzę miłej zabawy!

Anna Siekańska
pedagolog@int.pl


Komentarze ()