Menu
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
11 lipca 2018r. IZ
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH
|
||||
Lp. |
Nazwa konkursu, zawodów |
Ranga |
Miejsce |
Nazwisko i imię ucznia, klasa, drużyna |
1. |
Konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. |
ogólnopolski |
finalistka |
Patrycja Ceglarek, klasa VI B |
2. |
Modlitwa na 100- lecie Niepodległości- konkurs |
ogólnopolski |
udział |
Alicja Cieślak, klasa II BG |
3. |
Konkurs wiedzy biblijnej- Ewangelia wg św. Marka (II etap) |
archidiecezjalny |
udział |
Kinga Plich, klasa V A Wiktoria Matyja, klasa V A Igor Dryzek, klasa VI B |
4. |
Konkurs wiedzy biblijnej- Ewangelia wg św. Marka (II etap) |
archidiecezjalny |
VIII |
Patrycja Marczak, klasa II AG Michalina Adamczyk, klasa VII |
5. |
Konkurs multimedialny: ,, Żyję ewangelią. Cuda Jezusa" |
archidiecezjalny |
udział |
Natalia Kabzińska, klasa VI A Maria Skupień, klasa VI A |
6. |
Liga Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych w LA |
wojewódzki |
I II VI VI VII VII |
Nadia Kotecka, klasa VI B, rzut piłeczką palantową Kacper Matyjaszczyk, klasa VII, skok w dal Wiktoria Matyja, klasa VA, skok w dal Oliwia Kamińska, klasa VA, bieg na 600 metrów Jakub Dyła, klasa VII, skok w dal Natalia Świerczek, klasa IIAG, bieg na 100 metrów |
7. |
Mistrzostwa z LZS woj. łódzkiego w LA Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych |
wojewódzki |
II III IV IV V VI VI VI VII VII |
Nadia Kotecka, klasa VI B, rzut piłeczką palantową Adrian Łuczyński, klasa VII, bieg na 100 metrów Natalia Świerczek, klasa IIAG, bieg na 100 metrów Julia Staniewska, klasa III BG, bieg na 600 metrów Jakub Owczarek, klasa III AG, bieg na 100 metrów Bartłomiej Szymański, klasa III AG, bieg na 300 m. Kacper Matyjaszczyk, klasa VII, skok w dal Angelika Malicka, klasa II AG, skok w dal, Szymon Bauer, klasa VII, bieg na 600 metrów, Kacper Wesołowski, klasa VII, rzut piłeczką palantową |
8. |
Indywidualne Halowe Mistrzostwa z LZS woj. łódzkiego dla szkół podstawowych |
wojewódzki |
VII |
Wiktoria Matyja, klasa VA, skok w dal
|
9. |
Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych |
wojewódzki |
VII X |
Julia Dyła, klasa IIIBG, pchnięcie kulą Jakub Owczarek, klasa III AG, bieg na 60 metrów
|
10. |
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w biegach przełajowych. |
wojewódzki |
VIII |
Justyna Chojwa, klasa VIB, bieg na 800 metrów |
11. |
Indywidualne Halowe Zawody LZS woj. łódzkiego w LA Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych |
wojewódzki |
IV VII VIII VIII |
Adrian Łuczyński, klasa VII, bieg na 1000 metrów Kacper Matyjaszczyk, klasa VII, skok w dal Angelika Malicka, klasa II AG, skok w dal, Julia Dyła, klasa IIIBG, pchnięcie kulą |
12. |
Konkurs Literacki ,, Piszę sercem, sercem maluję" |
powiatowy |
I II III wyróżnienie |
Marcelina Mazerant, klasa IV A Julia Stańczak, klasa VA, Natalia Motyl, klasa VI A Krzysztof Kołba, klasa IV A, Mateusz Galicki, klasa VI B
|
13. |
Konkurs z języka niemieckiego. |
powiatowy |
I |
Natalia Kabzińska, klasa VI A |
14. |
Konkurs historyczny ,, W imię miłości ojczyzny" |
powiatowy |
I |
Szymon Kauc, klasa III BG |
15. |
Konkurs recytatorski ,, W drodze ku wolności... Krajobraz Polski wierszami malowany." |
powiatowy |
II |
Joanna Kluf, klasa II AG |
16. |
Konkurs piosenki obcojęzycznej '' Sing me your song again" |
powiatowy |
III |
Joanna Kluf, klasa II AG |
17. |
Turniej Szachowy w Gorzkowicach |
powiatowy |
IV
III |
W kat. kl. IV- VI, drużyna w składzie: Julia Junicka, klasa VII, Wiktor Kaczmarek, klasa VI A, Antoni Kowalski, klasa VA, Marcel Kotecki, klasa IV A W kat. kl. VII-II i III gimnazjum, drużyna w składzie: Julia Staniewska, klasa III BG, Kacper Wesołowski, klasa VII, Marcel Podlecki, klasa II AG, Jakub Włodarczyk, klasa III BG |
18. |
XVII Przegląd Kolęd i Pastorałek |
powiatowy |
wyróżnienie udział udział |
Kaja Pyrzakowska, oddział przedszkolny OA Maria Skupień, klasa VI AG, Martyna Sobutkowska, klasa VI B. |
19. |
V Powiatowy Konkurs Plastyczny ,, Najbardziej lubię rysować" |
powiatowy |
wyróżnienie udział
|
Mikołaj Łuczyński, oddział przedszkolny OA Gabriela Gajda, klasa III C Zofia Murat, klasa III C |
20. |
V Powiatowy Konkurs Plastyczny ,, Lubię rysować" |
powiatowy |
nagroda |
Oliwier Kluf, klasa III C |
21. |
Konkurs z języka angielskiego ,, We are the champions" |
powiatowy |
udział
|
Natalia Kabzińska, klasa VI A Marek Kincbok, klasa VI B |
22. |
Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym |
powiatowy |
udział |
Julia Wawszczyk, klasa VA Klaudia Zapała, klasa VB Arkadiusz Kostrzewa, klasa II AG, Julia Dyła, klasa III BG, Seweryn Bzik, klasa III BG, Dominik Lauks, klasa III BG |
23. |
Konkurs Pożarniczy |
powiatowy |
udział |
Igor Dryzek |
24. |
Konkurs plastyczny ,, Bohaterowie Księgi Sędziów" |
powiatowy |
udział |
Julia Wawszczyk, klasa VB |
25. |
XVIII Powiatowy Konkurs Literacki ,, Niesamowite opowieści o historycznej treści" |
powiatowy |
udział |
Julia Staniewska, klasa III BG,
|
26. |
Piłka ręczna dziewcząt i chłopców- gimnazjum |
powiatowy |
II III |
Drużynowo dziewczęta Drużynowo chłopcy |
27. |
Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców- szkoła podstawowa |
powiatowy |
III V i VI |
Drużynowo dziewczęta Drużynowo chłopcy |
28. |
Piłka koszykowa dziewcząt |
powiatowy |
IV |
Drużynowo, klasy: II AG, III AG, III BG, VII |
29. |
Mini piłka nożna klasy IV- VI |
powiatowy |
V - VI |
Drużynowo, klasy: IV- VI |
30. |
Turniej Powiatu Piotrkowskiego ,,Mała Piłkarska Kadra Czeka"
|
powiatowy |
IV |
Drużynowo, klasy: V- VI |
31. |
Piłka nożna- gimnazjum |
powiatowy |
V |
Drużynowo, klasy: II AG, II BG, III AG, III BG, VII |
32. |
Konkurs plastyczny ,, Rok Ireny Sendlerowej" |
gminny |
I |
Maria Skupień, klasa VI A |
33. |
Konkurs literacki o tematyce antyalkoholowej |
gminny |
I I wyróżnienie udział udział udział |
Julia Stańczak, klasa VA Angelika Malicka, klasa II AG Patrycja Ceglarek, klasa VI B, Klaudia Maciążak, klasa VIA, Natalia Białas, klasa IV B, Kacper Galicki, klasa II AG |
34. |
Konkurs recytatorski poezji patriotycznej |
gminny |
I I III III wyróżnienie |
Marcelina Mazerant, klasa IV A, Gabriela Gajda, klasa III C, Patrycja Fajkowska, klasa IV B, Zofia Murat, klasa III C Maria Skupień, klasa VI A |
35. |
Konkurs matematyczny ,, Matematyczne Potyczki 2018" |
gminny |
I II III III I I II II II III |
Szymon Bauer, klasa VII, Patryk Nowak, klasa VII, Wiktor Kaczmarek, klasa VI A, Marek Kincbok, klasa VI B, Patrycja Piekarska, klasa III C, Dawid Głowacki, klasa III A, Szymon Urbański, klasa III C, Szymon Wesołowski, klasa III C, Mikołaj Domagała, klasa III B, Kacper Żuchowski, klasa III C. |
36. |
Konkurs plastyczny o tematyce antyalkoholowej |
gminny |
I II III wyróżnienie |
Zuzanna Mazerant, klasa II BG, Sandra Bujacz, klasa IV B, Zofia Murat, klasa III C Paweł Dobrzyński, klasa VI A |
37. |
II Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i Samorządzie Terytorialnym |
gminny |
II III |
Szymon Kauc, klasa III BG, Patryk Jarosiński, klasa III BG |
38. |
VII Przegląd Piosenek Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego |
gminny |
III |
Joanna Kluf, klasa II AG |
39. |
Turniej pożarowy |
gminny |
II |
Igor Dryzek, klasa VI B, Michał Kacperski, klasa VI B, Jakub Bugajski, klasa VI B. |
40. |
Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii ,, Let' s visit Great Britain" |
gminny |
udział |
Aleksandra Staszek, klasa V A, Amelia Łuczyńska, klasa V A, Antoni Kowalski, klasa V A, Natalia Motyl, klasa VI A. |
41. |
Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców szkół podstawowych |
gminny |
I II |
Drużynowo dziewczęta Drużynowo chłopcy |
42. |
Mini piłka koszykowa dziewcząt i chłopców |
gminny |
I II |
Drużynowo chłopcy Drużynowo dziewczęta |
43. |
VII ogólnopolski Turniej LZS dziewcząt i chłopców- Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej ,,Mała Piłkarska Kadra Czeka" |
gminny |
I III |
Drużynowo chłopcy Drużynowo dziewczęta |