1

Menu

WITAJ WIOSNO

27 marca 2019r. IZ
Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

            Czym powitać cię Wiosenko,
             gdy zielona wracasz znów.
             Chyba tańcem i piosenką,
             bo to milsze jest od słów.

21 marca 2019 r.  w naszej szkole, odbyły się Obchody Pierwszego Dnia Wiosny.
Wszystko zaczęło się od dnia tematycznego ,,Szalonego kapelusza’’. W tym dniu dopełnieniem strojów dzieci z klas 0-III były przepiękne i kolorowe nakrycia głowy.
Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały przedstawienie na pożegnanie zimy i występy muzyczne pt., Witaj Wiosno’’.
Podczas przedstawienia można było zaobserwować jak dzieci wcieliły się w swoje role i z jakim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności, zgromadzonej widowni.
Impreza, w której brały udział, była wyjątkową okazją do wzajemnego zintegrowania się i osiągnięcia osobistych sukcesów przez każde dziecko.
Po zakończonym występie, uczniowie klas I-III udali się do hali sportowej, gdzie odbyły się przygotowane dla nich konkurencje sprawnościowe.  Przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach nawiązujących do rozpoczynającej się właśnie pory roku.  Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą.


Komentarze ()