1

Menu

Cud Narodzin Jezusa

04 stycznia 2023r. IZ

Tuż przed świąteczną przerwą 22.12.2022 r. hala sportowa naszej szkoły  zamieniła się w teatralną scenę, na której aktorzy – uczniowie – w pięknej, bożonarodzeniowej scenerii przedstawili historię Bożego Narodzenia. Wszystko to po to, by cała społeczność szkolna, zaproszeni goście i nasi drodzy rodzice mogli choć na chwilę  myślami przenieść się  i poczuć klimat oraz niepowtarzalną  atmosferę CICHEJ BETLEJEMSKIEJ NOCY. By na nowo przeżyć radość z CUDU NARODZIN JEZUSA.

Tegoroczne jasełka były wzruszającą opowieścią o najpiękniejszej z niewiast, wybranej przez Boga na Matkę Zbawiciela, a jednocześnie błagalną modlitwą o POKÓJ dla świata, zanoszoną do MALEŃKIEGO, NOWONARODZONEGO DZIECIĄTKA JEZUS, przez  ręce najczulszej z matek – Maryi.

Podczas uroczystości miło było nam gościć Wójta Gminy Wola Krzysztoporska Pana Romana Drozdka ora licznie zgromadzonych rodziców.

Jasełka ubogaciła piękna oprawa muzyczna, oraz kolędy i pastorałki w wykonaniu szkolnego chóru  aniołów i utalentowanych solistów.

Nad przygotowaniem i przebiegiem całości przedstawienia czuwał nauczyciel muzyki p. Paweł Filipek i nauczycielka religii Małgorzata Tosiek.

Dziękując  za liczne słowa uznania

 ŻYCZYMY,  BY KAŻDY DZIEŃ NOWEGO ROKU

PRZYNOSIŁ POMYŚLNOŚĆ, OBFITOŚĆ ŁASK BOŻYCH,

 BY SIĘ SPEŁNIAŁO JESZCZE NIESPEŁNIONE  A UPRAGNIONE.


Zdjęcia w zakładce Nowa galeriaKomentarze ()