1

Menu

Pierwszy Dzień Wiosny

23 marca 2022r. IZ

21 III długo wyczekiwana Wiosna zawitała progach naszej szkoły! Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował specjalny program dnia. Dzień Wagarowicza (bo tak ten dzień kiedyś nazywano) obfitował w wiele atrakcji i każdy mógł wybrać coś dla siebie. Do szkoły uczniowie przyszli bez plecaków, ale za to ubrani na zielono. Od rana w klasach przygotowywano Marzanny, było oglądanie filmów, granie w planszówki, przystrajanie okien wiosennymi dekoracjami. Chętni, a było ich wielu, mogli wziąć udział w Turnieju Szachowym o Puchar Wiosny (i talon do szkolnego sklepiku na niebagatelną kwotę 20 zł;). Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek szachowych czuwał Karol Kaczmarek z z kl. VIIIa. Oprócz tego podczas pokazu mody SPRING 2022 poznaliśmy najnowsze trendy w dwóch odsłonach: EkoAwangarda i Tradycja. Szkolni projektanci wykazali się niesamowitą kreatywnością, a modelki i modele niezwykłą gracją. Pokazowi przyglądała się specjalne Jury w składzie: p. Dyrektor Iwona Zapała, p. Joanna Sobutkowska, p. Katarzyna Stawicka.  Na koniec odbył się turniej w piłkę ręczną klas VII - VIII. Ten dzień był miłą odskocznią od nauki i codziennych, szkolnych obowiązków.

 

Podsumowanie:

Najlepsze stylizacje w pokazie mody SPRING 2022:

  • Maria Wojtczyk kl. IVa, Weronika Dobrzyńska kl. VIIb, Filip Stępień kl. VIIIa, Patryk Wojtczyk kl. Vb.
  • I miejsce i Puchar Wiosny 2022 (oraz talon na 20 zł do wykorzystania w szkolnym sklepiku) w Wiosennym Turnieju Szachowym zdobył Artur Białas z kl. VIIIb.
  • I miejsce i Puchar Wiosny 2022 w Wiosennym Turnieju w Piłkę Ręczną zdobyła kl. VIIIb.
  • Najładniejsze projekty Marzanny wykonały klasa IVb i VIIb.
  • Najładniejsze projekty skarpet wykonali (bo wczoraj był też Dzień Kolorowej Skarpetki): Nikola Kamińska kl. VI, Maja Wiórek kl. VIIIa, Zuzanna Dryżek kl.VIIb

 

 

 


Komentarze ()