29 marca 2023r. IZ

Sukces  naszych lekkoatletów

na Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia

LZS Województwa Łódzkiego

W czwartek ( 23 marca) w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się Indywidualne Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w lekkiej atletyce. Wzięło w nich udział 684 zawodników z całego województwa, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i dyscyplinach.

Naszą szkołę reprezentowało 12-stu zawodników, a nasi lekkoatleci wywalczyli trzy medale. Ze złotego krążka w pchnięciu kulą cieszył się Dawid Gajda, który z wynikiem  10.11 m zajął  I miejsce,       II miejsce  w tej samej konkurencji wywalczył sobie kolejny nasz zawodnik Wiktor Malicki, który z wynikiem 9.91 otrzymał srebrny krążek.

W bieguna dystansie 1000 m swoimi umiejętnościami wykazał się także Szymon Piekarski, który z czasem 3:35.76 zdobył srebrny krążek zajmując II miejsce na podium.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach.