1

Menu

Witajcie wakacje

28 czerwca 2022r. IZ

24 czerwca 2022 r. nadszedł czas zakończenia roku szkolnego i pożegnalnego spotkania uczniów klas VIII z Dyrekcją szkoły, Wychowawcami, Nauczycielami, Rodzicami, Pracownikami oraz młodszymi koleżankami i kolegami. Po okresie nauczania zdalnego i  miesiącach nauki w trybie stacjonarnym dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by  udać się na zasłużony, wakacyjny wypoczynek.

 Na uroczystość przybyli: zastępca Wójta Gminy – Pan Mieczysław Warszada, Przewodnicząca Rady Gminy Wola Krzysztoporska -  Pani Małgorzata Gniewaszewska, Pan Wojciech Kamiński – działacz OSP Gomulin, Dyrekcja szkoły, Grono pedagogiczne,  Rodzice, Pracownicy i uczniowie szkoły.  Dyrektor szkoły – Pani Iwona Zapała w swoim przemówieniu skierowała wiele ciepłych słów do Uczniów i Nauczycieli, Pracowników szkoły, Rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w ciągu całego roku szkolnym. Pani Dyrektor zwróciła się  do absolwentów, a były to słowa pełne nadziei i wiary w ich dalszy rozwój, w kolejnych etapach edukacji. Podziękowała Rodzicom i pedagogom  za owocną współpracę, życząc wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Zaproszeni goście  w swych wystąpieniach gratulowali uczniom sukcesów i życzyli kolejnych. Rodzicom podziękowali, za wspieranie szkoły w działaniach, nauczycielom za zaangażowanie  i motywowanie uczniów do działań. Życzyli wszystkim, aby odpoczęli od trudów nauki i nabrali sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

  Dyrektor wręczyła  Nagrody im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego przyznawane co roku uczniom za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce oraz krzewienie wartości patriotycznych i chrześcijańskich w naszym środowisku. Tytułem laureata tej nagrody uhonorowano: Marcelinę Mazerant – uczennicę klasy VIIIa,  Karola Kaczmarka – ucznia klasy VIIIa. W tym roku statuetkę im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego otrzymał Pan Wojciech Kamiński – działacz OSP Gomulin, który w lokalnym środowisku wyróżnia się pracą społeczną, zaangażowaniem w utrwalanie wiedzy historycznej i tradycji naszej Małej Ojczyzny.Więcej zdjęć w zakładce Nowa galeriaKomentarze ()